HoS Reaktywacja
UNIA LESZNO 49 (76)
1. Leigh Adams............... 2 3 1' 3 3 - 12+1
2. Scott Nicholls............ 0 2' 2 3 - - 7+1
3. Roman Jankowski........... 0 2' 2 3 1 - 8+1
4. Grzegorz Walasek.......... 3 3 w 2' 0 - 8+1
5. Rafał Dobrucki............ 3 1 3 0 3 - 10
6. Adam Pietraszko........... 1' 0 - - - - 1+1
7. Matej Zagar............... 2 0 1 0 - - 3
8. Damian Baliński........... Did not ride
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 41 (104)
1. Billy Hamill.............. 3 1 2 0 0 - 6
2. Carl Stonehewer........... 1 0 - - - - 1
3. Jacek Gollob.............. 1' 3 0 2 2 1' 9+2
4. Maciej Kuciapa............ 2 2' 3 1' 2 - 10+2
5. Antonin Kasper............ 2 1 3 1' 2 - 9+1
6. Jarosław Hampel........... 3 0 1 1 - - 5
7. Grzegorz Kłopot........... 0 1' - - - - 1+1
8. Andrzej Huszcza........... 0 - - - - - 0
No. Results UN FA UN FA
1: Jarosław Hampel, Matej Zagar, Adam Pietraszko, Grzegorz Kłopot.......... 3 3 3 3
2: Billy Hamill, Leigh Adams, Carl Stonehewer, Scott Nicholls.............. 2 4 5 7
3: Grzegorz Walasek, Maciej Kuciapa, Jacek Gollob, Roman Jankowski......... 3 3 8 10
4: Rafał Dobrucki, Antonin Kasper, Grzegorz Kłopot, Matej Zagar............ 3 3 11 13
5: Grzegorz Walasek, Roman Jankowski, Billy Hamill, Andrzej Huszcza........ 5 1 16 14
6: Jacek Gollob, Maciej Kuciapa, Rafał Dobrucki, Adam Pietraszko........... 1 5 17 19
7: Leigh Adams, Scott Nicholls, Antonin Kasper, Jarosław Hampel............ 5 1 22 20
8: Rafał Dobrucki, Billy Hamill, Matej Zagar, Carl Stonehewer.............. 4 2 26 22
9: Maciej Kuciapa, Scott Nicholls, Leigh Adams, Jacek Gollob............... 3 3 29 25
10: Antonin Kasper, Roman Jankowski, Jarosław Hampel, Grzegorz Walasek (w).. 2 4 31 29
11: Leigh Adams, Jacek Gollob, Maciej Kuciapa, Matej Zagar.................. 3 3 34 32
12: Roman Jankowski, Grzegorz Walasek, Jarosław Hampel, Billy Hamill........ 5 1 39 33
13: Scott Nicholls, Jacek Gollob, Antonin Kasper, Rafał Dobrucki............ 3 3 42 36
14: Rafał Dobrucki, Antonin Kasper, Roman Jankowski, Billy Hamill........... 4 2 46 38
15: Leigh Adams, Maciej Kuciapa, Jacek Gollob, Grzegorz Walasek............. 3 3 49 41
Widzów: 9.031
Bonus dla Zielonej Góry.
Offline
GTŻ GRUDZIĄDZ 53 (91)
1. Sean Wilson............... 3 3 3 w2 3 - 12
2. Grigorij Łaguta........... 2' 2' 0 0 - - 4+2
3. Paweł Staszek............. 3 2 2' 3 1 - 11+1
4. Marek Hućko............... 1 1' 3 0 - - 5+1
5. Niklas Klingberg.......... 3 3 3 3 3 - 15
6. Zbigniew Czerwiński....... 2 2' 0 2 0 - 6+1
7. Sebastian Skrzypczak...... 0 0 - - - - 0
8. Grzegorz Knapp............ Did not ride
OSTROVIA OSTRÓW 37 (89)
1. Robert Sawina............. 1 3 1' 2 2 0 9+1
2. Mariusz Franków........... 0 0 - - - - 0
3. Hans Clausen.............. 0 0 2 1' 3 2 8+1
4. Niels K. Iversen.......... 2 1 2 1 1' - 7+1
5. Tomasz Bajerski........... 2 0 1 1' 2 - 6+1
6. Krystian Klecha........... 3 1 0 - - - 4
7. Tomasz Jędrzejak.......... 1 1' 1' - - - 3+2
8. Konstantin Korniejew...... Did not ride
No. Results GT OS GT OS
1: Krystian Klecha, Zbigniew Czerwiński, Tomasz Jędrzejak, Sebastian Skrzypczak.. 2 4 2 4
2: Sean Wilson, Grigorij Łaguta, Robert Sawina, Mariusz Franków.................. 5 1 7 5
3: Paweł Staszek, Niels K. Iversen, Marek Hućko, Hans Clausen.................... 4 2 11 7
4: Niklas Klingberg, Tomasz Bajerski, Tomasz Jędrzejak, Sebastian Skrzypczak..... 3 3 14 10
5: Robert Sawina, Paweł Staszek, Marek Hućko, Mariusz Franków.................... 3 3 17 13
6: Niklas Klingberg, Zbigniew Czerwiński, Niels K. Iversen, Hans Clausen......... 5 1 22 14
7: Sean Wilson, Grigorij Łaguta, Krystian Klecha, Tomasz Bajerski................ 5 1 27 15
8: Niklas Klingberg, Hans Clausen, Robert Sawina, Zbigniew Czerwiński............ 3 3 30 18
9: Sean Wilson, Niels K. Iversen, Hans Clausen, Grigorij Łaguta.................. 3 3 33 21
10: Marek Hućko, Paweł Staszek, Tomasz Bajerski, Krystian Klecha.................. 5 1 38 22
11: Hans Clausen, Zbigniew Czerwiński, Niels K. Iversen, Sean Wilson (w2)......... 2 4 40 26
12: Paweł Staszek, Robert Sawina, Tomasz Jędrzejak, Marek Hućko................... 3 3 43 29
13: Niklas Klingberg, Robert Sawina, Tomasz Bajerski, Grigorij Łaguta............. 3 3 46 32
14: Sean Wilson, Tomasz Bajerski, Niels K. Iversen, Zbigniew Czerwiński........... 3 3 49 35
15: Niklas Klingberg, Hans Clausen, Paweł Staszek, Robert Sawina.................. 4 2 53 37
Widzów: 4.125
Bonus dla Grudziądza.
Offline
ŻKS KROSNO 36 (82)
1. Laszlo Szatmari........... 1' 1 0 uw - - 2+1
2. Jarosław Szymkowiak....... 2 d 0 1' - - 3+1
3. Jacek Krzyżaniak.......... u - - - - - 0 (I)
4. Paweł Grygolec............ 2 2' 0 2 1 2 9+1
5. Lee Richardson............ 2 3 2 0 2 1' 10+1
6. Jordan Jurczyński......... 1 0 3 - - - 4
7. David Howe................ 0 1' 3 2 1 1' 8+2
8. Jacek Woźniak............. Did not ride
STAL GORZÓW 53 (97)
1. Jason Crump............... 0 0 1' 2' - - 3+2
2. Bartłomiej Bardecki....... 3 1 2 - - - 6
3. Krzysztof Jabłoński....... 1 1 1 3 - - 6
4. Piotr Świst............... 3 3 3 w2 - - 9
5. Hans Andersen............. 3 2' 3 - - - 8+1
6. Rafał Okoniewski.......... 3 3 2' 3 3 - 14+1
7. Steen Jensen.............. 2' u 3 2 - - 7+1
8. Cezary Kozanecki.......... 0 d 0 - - - 0
No. Results ŻK ST ŻK ST
1: Rafał Okoniewski, Steen Jensen, Jordan Jurczyński, David Howe................ 1 5 1 5
2: Bartłomiej Bardecki, Jarosław Szymkowiak, Laszlo Szatmari, Jason Crump....... 3 3 4 8
3: Piotr Świst, Paweł Grygolec, Krzysztof Jabłoński, Jacek Krzyżaniak (u)....... 2 4 6 12
4: Hans Andersen, Lee Richardson, David Howe, Steen Jensen (u).................. 3 3 9 15
5: Lee Richardson, Paweł Grygolec, Bartłomiej Bardecki, Jason Crump............. 5 1 14 16
6: Piotr Świst, Lee Richardson, Krzysztof Jabłoński, Jordan Jurczyński.......... 2 4 16 20
7: Rafał Okoniewski, Hans Andersen, Laszlo Szatmari, Jarosław Szymkowiak (d).... 1 5 17 25
8: David Howe, Bartłomiej Bardecki, Jason Crump, Lee Richardson................. 3 3 20 28
9: Piotr Świst, David Howe, Krzysztof Jabłoński, Laszlo Szatmari................ 2 4 22 32
10: Hans Andersen, Rafał Okoniewski, David Howe, Paweł Grygolec.................. 1 5 23 37
11: Krzysztof Jabłoński, Paweł Grygolec, David Howe, Piotr Świst (w2)............ 3 3 26 40
12: Rafał Okoniewski, Jason Crump, Paweł Grygolec, Jarosław Szymkowiak........... 1 5 27 45
13: Steen Jensen, Lee Richardson, Jarosław Szymkowiak, Cezary Kozanecki.......... 3 3 30 48
14: Jordan Jurczyński, Steen Jensen, Laszlo Szatmari (uw), Cezary Kozanecki (d).. 3 2 33 50
15: Rafał Okoniewski, Paweł Grygolec, Lee Richardson, Cezary Kozanecki........... 3 3 36 53
Widzów: 4.748
Bonus dla Gorzowa
Offline
UNIA TARNÓW 44 (66)
1. Greg Hancock.............. 3 3 2 2 2 - 12
2. Jarosław Łukaszewski...... 0 0 1' - - - 1+1
3. Nicki Pedersen............ 1 3 d 1 0 - 5
4. Robert Wardzała........... 3 0 3 3 0 - 9
5. Krzysztof Cegielski....... 0 3 2 2 2 - 9
6. Tomasz Budzik............. 0 1 1' 1' - - 3+2
7. Lukas Dryml............... 1 3 - - - - 4
8. Stanisław Burza........... 1' - - - - - 1+1
ROW RYBNIK 46 (114)
1. Magnus Zetterstroem....... 1' 2 0 2 3 - 8+1
2. Lars Gunnestad............ 2 1' 3 0 1 - 7+1
3. Mikael Karlsson........... 2 2 0 3 1 - 8
4. Robert Dados.............. 0 0 - - - - 0
5. Sebastian Ułamek.......... 1' 2 1' 3 3 - 10+2
6. Rafał Szombierski......... 2' 1' 2 0 - - 5+2
7. Mariusz Węgrzyk........... 3 2 3 0 - - 8
8. Adam Pawliczek............ Did not ride
No. Results UN RO UN RO
1: Mariusz Węgrzyk, Rafał Szombierski, Lukas Dryml, Tomasz Budzik............... 1 5 1 5
2: Greg Hancock, Lars Gunnestad, Magnus Zetterstroem, Jarosław Łukaszewski...... 3 3 4 8
3: Robert Wardzała, Mikael Karlsson, Nicki Pedersen, Robert Dados............... 4 2 8 10
4: Lukas Dryml, Mariusz Węgrzyk, Sebastian Ułamek, Krzysztof Cegielski.......... 3 3 11 13
5: Nicki Pedersen, Magnus Zetterstroem, Lars Gunnestad, Robert Wardzała......... 3 3 14 16
6: Krzysztof Cegielski, Mikael Karlsson, Tomasz Budzik, Robert Dados............ 4 2 18 18
7: Greg Hancock, Sebastian Ułamek, Rafał Szombierski, Jarosław Łukaszewski...... 3 3 21 21
8: Lars Gunnestad, Krzysztof Cegielski, Tomasz Budzik, Magnus Zetterstroem...... 3 3 24 24
9: Mariusz Węgrzyk, Greg Hancock, Stanisław Burza, Mikael Karlsson.............. 3 3 27 27
10: Robert Wardzała, Rafał Szombierski, Sebastian Ułamek, Nicki Pedersen (d)..... 3 3 30 30
11: Mikael Karlsson, Greg Hancock, Tomasz Budzik, Mariusz Węgrzyk................ 3 3 33 33
12: Robert Wardzała, Magnus Zetterstroem, Nicki Pedersen, Rafał Szombierski...... 4 2 37 35
13: Sebastian Ułamek, Krzysztof Cegielski, Jarosław Łukaszewski, Lars Gunnestad.. 3 3 40 38
14: Magnus Zetterstroem, Krzysztof Cegielski, Lars Gunnestad, Nicki Pedersen..... 2 4 42 42
15: Sebastian Ułamek, Greg Hancock, Mikael Karlsson, Robert Wardzała............. 2 4 44 46
Widzów: 9.510
Bonus dla Tarnowa
Offline
APATOR TORUŃ 41 (85)
1. Tony Rickardsson.......... 3 3 2 0 2 2 12
2. Mirosław Kowalik.......... D 1 1* - - - 2+1
3. Wiesław Jaguś............. 1 0 1* - - - 2+1
4. Sławomir Drabik........... 0 2 2 1* 1 1* 7+2
5. Ryan Sullivan............. 2 1 3 0 3 - 9
6. Tomasz Chrzanowski........ 2* 0 - - - - 2+1
7. Charlie Gjedde............ 3 1* 0 1 2* - 7+2
8. Robert Kościecha.......... Did not ride
POLONIA BYDGOSZCZ 49 (95)
1. Piotr Protasiewicz........ 1* 3 2 3 - - 9+1
2. Grzegorz Rempała.......... 2 1 1* 2* - - 6+2
3. Mark Loram................ 2* 2* 3 3 3 - 13+2
4. Henrik Gustafsson......... 3 3 0 2* - - 8+1
5. Tomasz Gollob............. 3 2 3 3 0 - 11
6. Karol Malecha............. 0 0 - - - - 0
7. Przemysław Tajchert....... 1 0 1 - - - 2
8. Paweł Miesiąc............. 0 UW U - - - 0 (I)
No. Results AP PO AP PO
1: Charlie Gjedde, Tomasz Chrzanowski, Przemysław Tajchert, Karol Malecha........ 5 1 5 1
2: Tony Rickardsson, Grzegorz Rempała, Piotr Protasiewicz, Mirosław Kowalik (D).. 3 3 8 4
3: Henrik Gustafsson, Mark Loram, Wiesław Jaguś, Sławomir Drabik................. 1 5 9 9
4: Tomasz Gollob, Ryan Sullivan, Charlie Gjedde, Przemysław Tajchert............. 3 3 12 12
5: Piotr Protasiewicz, Sławomir Drabik, Grzegorz Rempała, Wiesław Jaguś.......... 2 4 14 16
6: Henrik Gustafsson, Mark Loram, Ryan Sullivan, Tomasz Chrzanowski.............. 1 5 15 21
7: Tony Rickardsson, Tomasz Gollob, Mirosław Kowalik, Karol Malecha.............. 4 2 19 23
8: Ryan Sullivan, Piotr Protasiewicz, Grzegorz Rempała, Charlie Gjedde........... 3 3 22 26
9: Mark Loram, Tony Rickardsson, Mirosław Kowalik, Henrik Gustafsson............. 3 3 25 29
10: Tomasz Gollob, Sławomir Drabik, Wiesław Jaguś, Paweł Miesiąc.................. 3 3 28 32
11: Mark Loram, Henrik Gustafsson, Charlie Gjedde, Tony Rickardsson............... 1 5 29 37
12: Piotr Protasiewicz, Tony Rickardsson, Sławomir Drabik, Paweł Miesiąc (UW)..... 3 3 32 40
13: Tomasz Gollob, Grzegorz Rempała, Sławomir Drabik, Ryan Sullivan............... 1 5 33 45
14: Ryan Sullivan, Charlie Gjedde, Przemysław Tajchert, Paweł Miesiąc (U)......... 5 1 38 46
15: Mark Loram, Tony Rickardsson, Sławomir Drabik, Tomasz Gollob.................. 3 3 41 49
Widzów: 8.893
Bonus dla Bydgoszczy.
Offline