HoS Reaktywacja
Proszę o zgłoszenie drużyn na eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polskich Par Klubowych.
Można zgłosić 2 zawodników + 1 rezerwowego. Zawodnicy muszą być polskimi juniorami do lat 21.
Eliminacja 1 (Toruń):
Toruń
1. Bonifacy Pędzistolec - 2,50
2. Adrian Miedziński - 2,50
3. Grzogorz Wawrzyniak - 2,50
Zielona Góra
4. Andrzej Zieja 3,68
5. Rafał Kurmański 2,50
6. Sebastian Smoter 2,50
Grudziądz
7. Łukasz Dados - 2,50
8. Krzysztof Kempiński - 2,50
9. Maciej Kierzkowski - 2,50
Gorzów
10. Rafał Okoniewski - 8,27
11. Giba Charczenko - 2,50
12. Tai Tacik - 2,50
Bydgoszcz
13. Karol Malecha - 4,59
14. Michał Robacki - 3,84
15. Karol Marek - 2,50
Eliminacja 2: (Leszno)
Tarnów
1. Tomasz Budzik - 5,20
2. Paweł Szczęch - 2,50
3. Jakub Borowski - 2,50
Krosno
4. Mirosław Szczurek - 3,08
5. Piotr Spaleniak - 2,50
6. Łukasz Kiersztan - 2,50
Ostrów
7. Mateusz Kozanecki - 2,50
8. Bartosz Bornmann - 2,50
9. Michał Szczepaniak - 2,50
Leszno
10. Krzysztof Kasprzak - 2,50
11. Norbert Kościuch - 2,50
12. Dariusz Myler - 2,50
Rybnik
13. Rafał Szombierski 6.36
14. Roman Chromik 4.70
15. Konrad Ryszka 2.50
Awans do finału uzyskają po 3 najlepsze drużyny z każdej eliminacji.
Offline
Użytkownik
APATOR TORUN
1. Bonifacy Pędzistolec
2. Adrian Miedziński
3. Grzogorz Wawrzyniak
wszyscy 2,50
Offline
Użytkownik
1(19) Mirosław Szczurek - 3,08
2(16) Piotr Spaleniak - 2,50
3(17) Łukasz Kiersztan - 2,50
Offline
2010-07-09 at Leszno
II eliminacja MMPPK
ROW RYBNIK 23
1. Rafał Szombierski......... 3 uw 4 2 9
2. Roman Chromik............. 4 4 3 3 14
3. Konrad Ryszka............. Did not ride
UNIA TARNÓW 19
1. Tomasz Budzik............. 4 2 4 4 14
2. Paweł Szczęch............. 2 3 0 0 5
3. Jakub Borowski............ Did not ride
UNIA LESZNO 17
1. Krzysztof Kasprzak........ 0 0 - - 0
2. Norbert Kościuch.......... 3 2 4 2 11
3. Dariusz Myler............. 2 4 - - 6
OSTROVIA OSTRÓW 16
1. Mateusz Kozanecki......... 0 3 2 3 8
2. Bartosz Bornmann.......... Did not ride
3. Michał Szczepaniak........ 3 2 3 0 8
ŻKS KROSNO 15
1. Mirosław Szczurek......... 4 0 3 0 7
2. Piotr Spaleniak........... 2 4 0 2 8
3. Łukasz Kiersztan.......... Did not ride
No. Results
1: Tomasz Budzik, Norbert Kościuch, Paweł Szczęch, Krzysztof Kasprzak
2: Mirosław Szczurek, Michał Szczepaniak, Piotr Spaleniak, Mateusz Kozanecki
3: Roman Chromik, Rafał Szombierski, Norbert Kościuch, Krzysztof Kasprzak
4: Piotr Spaleniak, Paweł Szczęch, Tomasz Budzik, Mirosław Szczurek
5: Roman Chromik, Mateusz Kozanecki, Michał Szczepaniak, Rafał Szombierski (uw)
6: Norbert Kościuch, Mirosław Szczurek, Dariusz Myler, Piotr Spaleniak
7: Tomasz Budzik, Michał Szczepaniak, Mateusz Kozanecki, Paweł Szczęch
8: Rafał Szombierski, Roman Chromik, Piotr Spaleniak, Mirosław Szczurek
9: Dariusz Myler, Mateusz Kozanecki, Norbert Kościuch, Michał Szczepaniak
10: Tomasz Budzik, Roman Chromik, Rafał Szombierski, Paweł Szczęch
Offline
2010-07-09 at Toruń
I eliminacja MMPPK
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 22
1. Andrzej Zieja............. 4 4 uw - 8 (I)
2. Rafał Kurmański........... 3 3 3 2 11
3. Sebastian Smoter.......... 3 - - - 3
STAL GORZÓW 20
1. Rafał Okoniewski.......... 4 uw 4 4 12
2. Giba Charczenko........... 2 uw - - 2
3. Tai Tacik................. 3 3 - - 6
POLONIA BYDGOSZCZ 19
1. Karol Malecha............. 3 4 4 4 15
2. Michał Robacki............ 4 u - - 4 (I)
3. Karol Marek............... uw 0 - - 0
GKM GRUDZIĄDZ 17
1. Łukasz Dados.............. 3 2 4 3 12
2. Krzysztof Kempiński....... 0 0 3 2 5
3. Maciej Kierzkowski........ Did not ride
APATOR TORUŃ 8
1. Bonifacy Pędzistolec...... 2 2 0 u 4
2. Adrian Miedziński......... 0 0 2 2 4
3. Grzegorz Wawrzyniak....... Did not ride
No. Results
1: Andrzej Zieja, Rafał Kurmański, Bonifacy Pędzistolec, Adrian Miedziński
2: Rafał Okoniewski, Łukasz Dados, Giba Charczenko, Krzysztof Kempiński
3: Michał Robacki, Karol Malecha, Bonifacy Pędzistolec, Adrian Miedziński
4: Andrzej Zieja, Rafał Kurmański, Łukasz Dados, Krzysztof Kempiński
5: Karol Malecha, Tai Tacik, Rafał Okoniewski (uw), Michał Robacki (u)
6: Łukasz Dados, Krzysztof Kempiński, Adrian Miedziński, Bonifacy Pędzistolec
7: Rafał Okoniewski, Rafał Kurmański, Andrzej Zieja (uw), Giba Charczenko (uw)
8: Karol Malecha, Łukasz Dados, Krzysztof Kempiński, Karol Marek (uw)
9: Rafał Okoniewski, Tai Tacik, Adrian Miedziński, Bonifacy Pędzistolec (u)
10: Karol Malecha, Sebastian Smoter, Rafał Kurmański, Karol Marek
Offline
2010-09-13 at Lublin
FINAŁ MPPK
RYBNIK 38
1. Rafał Okoniewski.......... 4 3' 4 4 4 3 22+1
2. Roman Chromik............. 2 4 3' 2 3' 2' 16+3
3. Konrad Ryszka............. Did not ride
GORZÓW 33
1. Rafał Okoniewski.......... 4 4 4 4 4 4 24
2. Tai Tacik................. 2 2 2 3' 0 0 9+1
3. Giba Charczenko........... Did not ride
BYDGOSZCZ 33
1. Karol Malecha............. 4 4 3 4 2' 3 20+1
2. Michał Robacki............ 2 3' uw 3' 3 2' 13+3
3. Karol Malecha............. Did not ride
ZIELONA GÓRA 26
1. Andrzej Zieja............. 3 3 3 4 4 4 21
2. Rafał Kurmański........... 0 2' 0 0 - - 2+1
3. Sebastian Smoter.......... 3' 0 - - - - 3+1
TARNÓW 23
1. Tomasz Budzik............. 3 4 2 2 4 4 19
2. Paweł Szczęch............. 0 0 0 2 2 - 4
3. Jakub Borowski............ 0 - - - - - 0
GRUDZIĄDZ 21
1. Arkadziusz Tkaczyk........ 0 2 4 2 3 3 14
2. Łukasz Dados.............. 2 d 0 u 2' - 4+1
3. Maciej Kierzkowski........ 3' - - - - - 3+1
LESZNO 15
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 2 0 0 w2 8
2. Norbert Kościuch.......... 0 0 uw 2 2 uw 4
3. Dariusz Myler............. 3 - - - - - 3
No. Results
1: Rafał Okoniewski, Andrzej Zieja, Roman Chromik, Rafał Kurmański
2: Rafał Okoniewski, Tomasz Budzik, Tai Tacik, Paweł Szczęch
3: Karol Malecha, Krzysztof Kasprzak, Michał Robacki, Norbert Kościuch
4: Roman Chromik, Rafał Okoniewski, Łukasz Dados, Arkadziusz Tkaczyk
5: Tomasz Budzik, Andrzej Zieja, Rafał Kurmański, Paweł Szczęch
6: Rafał Okoniewski, Krzysztof Kasprzak, Tai Tacik, Norbert Kościuch
7: Karol Malecha, Michał Robacki, Arkadziusz Tkaczyk, Łukasz Dados (d)
8: Rafał Okoniewski, Roman Chromik, Tomasz Budzik, Jakub Borowski
9: Rafał Okoniewski, Andrzej Zieja, Tai Tacik, Rafał Kurmański
10: Arkadziusz Tkaczyk, Maciej Kierzkowski, Krzysztof Kasprzak, Norbert Kościuch (uw)
11: Rafał Okoniewski, Karol Malecha, Roman Chromik, Michał Robacki (uw)
12: Andrzej Zieja, Sebastian Smoter, Norbert Kościuch, Krzysztof Kasprzak
13: Karol Malecha, Michał Robacki, Tomasz Budzik, Paweł Szczęch
14: Rafał Okoniewski, Tai Tacik, Arkadziusz Tkaczyk, Łukasz Dados
15: Rafał Okoniewski, Roman Chromik, Norbert Kościuch, Krzysztof Kasprzak
16: Andrzej Zieja, Michał Robacki, Karol Malecha, Sebastian Smoter
17: Tomasz Budzik, Arkadziusz Tkaczyk, Paweł Szczęch, Łukasz Dados (u)
18: Rafał Okoniewski, Rafał Okoniewski, Roman Chromik, Tai Tacik
19: Andrzej Zieja, Arkadziusz Tkaczyk, Łukasz Dados, Rafał Kurmański
20: Tomasz Budzik, Dariusz Myler, Paweł Szczęch, Norbert Kościuch (uw)
21: Rafał Okoniewski, Karol Malecha, Michał Robacki, Tai Tacik
22: Rafał Okoniewski, Karol Malecha
Offline