Matic - 2010-07-29 14:28:03 |
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów - 53:37 GTŻ Grudzi±dz - ROW Rybnik - 42:48 ŻKS Krosno - Ostrovia Ostrów - 44:46 Apator Toruń - Stal Gorzów - 46:44 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz - 43:47
|
Matic - 2010-07-29 16:30:34 |
GTŻ GRUDZIˇDZ 42 1. Sean Wilson............... 3 3 w2 0 3 - 9 2. Piotr Markuszewski........ 2' 1 2 0 - - 5+1 3. Paweł Staszek............. 0 0 - - - - 0 4. Marek Hućko............... 1 1 3 0 - - 5 5. Niklas Klingberg.......... 3 1 3 2' 3 2' 14+2 6. Krzysztof Kempiński....... 0 0 - - - - 0 7. Grigorij Łaguta........... 1 2' 1 3 1 1 9+1 8. Grzegorz Knapp............ 0 - - - - - 0
ROW RYBNIK 48 1. Magnus Zetterstroem....... 1 3 2 1 2' - 9+1 2. Lars Gunnestad............ 0 2' 0 2 - - 4+1 3. Mikael Karlsson........... 3 2' 3 3 1 - 12+1 4. Robert Dados.............. 2' 3 1 2' 0 - 8+2 5. Sebastian Ułamek.......... 0 2 1' 1' 3 - 7+2 6. Rafał Szombierski......... 3 0 2 d - - 5 7. Mariusz Węgrzyk........... 2' 1 - - - - 3+1 8. Adam Pawliczek............ Did not ride
No. Results GT RO GT RO 1: Rafał Szombierski, Mariusz Węgrzyk, Grigorij Łaguta, Krzysztof Kempiński... 1 5 1 5 2: Sean Wilson, Piotr Markuszewski, Magnus Zetterstroem, Lars Gunnestad....... 5 1 6 6 3: Mikael Karlsson, Robert Dados, Marek Hućko, Paweł Staszek.................. 1 5 7 11 4: Niklas Klingberg, Grigorij Łaguta, Mariusz Węgrzyk, Sebastian Ułamek....... 5 1 12 12 5: Magnus Zetterstroem, Lars Gunnestad, Marek Hućko, Paweł Staszek............ 1 5 13 17 6: Robert Dados, Mikael Karlsson, Niklas Klingberg, Krzysztof Kempiński....... 1 5 14 22 7: Sean Wilson, Sebastian Ułamek, Piotr Markuszewski, Rafał Szombierski....... 4 2 18 24 8: Niklas Klingberg, Magnus Zetterstroem, Grigorij Łaguta, Lars Gunnestad..... 4 2 22 26 9: Mikael Karlsson, Piotr Markuszewski, Robert Dados, Sean Wilson (w2)........ 2 4 24 30 10: Grigorij Łaguta, Rafał Szombierski, Sebastian Ułamek, Grzegorz Knapp....... 3 3 27 33 11: Mikael Karlsson, Robert Dados, Grigorij Łaguta, Sean Wilson................ 1 5 28 38 12: Marek Hućko, Niklas Klingberg, Magnus Zetterstroem, Rafał Szombierski (d).. 5 1 33 39 13: Niklas Klingberg, Lars Gunnestad, Sebastian Ułamek, Piotr Markuszewski..... 3 3 36 42 14: Sebastian Ułamek, Magnus Zetterstroem, Grigorij Łaguta, Marek Hućko........ 1 5 37 47 15: Sean Wilson, Niklas Klingberg, Mikael Karlsson, Robert Dados............... 5 1 42 48
Widzów: 5.512
|
Matic - 2010-07-29 16:55:55 |
ŻKS KROSNO 44 1. Laszlo Szatmari........... 3 3 0 2 2' - 10+1 2. Jarosław Szymkowiak....... 1 1 2 0 - - 4 3. Paweł Grygolec............ 3 0 0 3 0 - 6 4. Jacek Krzyżaniak.......... 2' 1 1 0 - - 4+1 5. Lee Richardson............ 3 1 1 2 3 - 10 6. Mirosław Szczurek......... 1' u - - - - 1+1 7. David Howe................ 2 1 3 0 3 - 9 8. Jacek WoĽniak............. Did not ride
OSTROVIA OSTRÓW 46 1. Hans Clausen.............. 2 3 2 1' 1 - 9+1 2. Tomasz Bajerski........... 0 2' d 1 - - 3+1 3. Mariusz Franków........... d 3 1 1 - - 5 4. Konstantin Korniejew...... 1 2' 3 3 0 - 9+1 5. Robert Sawina............. 0 2 2' 3 2 - 9+1 6. Mateusz Kozanecki......... 0 0 - - - - 0 7. Niels K. Iversen.......... 3 2 3 2 1' - 11+1 8. Adam Jaziewicz............ Did not ride
No. Results ŻK OS ŻK OS 1: Niels K. Iversen, David Howe, Mirosław Szczurek, Mateusz Kozanecki............ 3 3 3 3 2: Laszlo Szatmari, Hans Clausen, Jarosław Szymkowiak, Tomasz Bajerski........... 4 2 7 5 3: Paweł Grygolec, Jacek Krzyżaniak, Konstantin Korniejew, Mariusz Franków (d)... 5 1 12 6 4: Lee Richardson, Niels K. Iversen, David Howe, Robert Sawina................... 4 2 16 8 5: Hans Clausen, Tomasz Bajerski, Jacek Krzyżaniak, Paweł Grygolec (15).......... 1 5 17 13 6: Mariusz Franków, Konstantin Korniejew, Lee Richardson, Mirosław Szczurek (u).. 1 5 18 18 7: Laszlo Szatmari, Robert Sawina, Jarosław Szymkowiak, Mateusz Kozanecki........ 4 2 22 20 8: David Howe, Hans Clausen, Lee Richardson, Tomasz Bajerski (d)................. 4 2 26 22 9: Konstantin Korniejew, Jarosław Szymkowiak, Mariusz Franków, Laszlo Szatmari... 2 4 28 26 10: Niels K. Iversen, Robert Sawina, Jacek Krzyżaniak, Paweł Grygolec............. 1 5 29 31 11: Konstantin Korniejew, Laszlo Szatmari, Mariusz Franków, David Howe............ 2 4 31 35 12: Paweł Grygolec, Niels K. Iversen, Hans Clausen, Jacek Krzyżaniak.............. 3 3 34 38 13: Robert Sawina, Lee Richardson, Tomasz Bajerski, Jarosław Szymkowiak........... 2 4 36 42 14: David Howe, Robert Sawina, Niels K. Iversen, Paweł Grygolec................... 3 3 39 45 15: Lee Richardson, Laszlo Szatmari, Hans Clausen, Konstantin Korniejew........... 5 1 44 46
|
Matic - 2010-07-30 13:11:35 |
UNIA LESZNO 43 1. Leigh Adams............... 3 3 2 3 3 3 17 2. Damian Baliński........... 0 1' - - - - 1+1 3. Roman Jankowski........... 0 0 1 d 3 - 4 4. Grzegorz Walasek.......... 2 1 2' 2 3 2' 12+2 5. Rafał Dobrucki............ 2 1 2 0 2' - 7+1 6. Bartosz Wawrzyniak........ 1 0 - - - - 1 7. Matej Zagar............... uw 0 1' 0 - - 1+1 8. Ales Dryml................ Did not ride
POLONIA BYDGOSZCZ 47 1. Tomasz Gollob............. 1' 3 3 - - - 7+1 2. Grzegorz Rempała.......... 2 2' 1' 1 - - 6+2 3. Mark Loram................ 1 2' 3 2 - - 8+1 4. Todd Wiltshire............ 3 3 1' - - - 7+1 5. Piotr Protasiewicz........ 3 2 2 - - - 7 6. Michał Robacki............ 2' 0 1 uw - - 3+1 7. Karol Malecha............. 3 1 1 3 1 - 9 8. Karol Marek............... 0 0 0 0 - - 0
No. Results UN PO UN PO 1: Karol Malecha, Michał Robacki, Bartosz Wawrzyniak, Matej Zagar (uw)..... 1 5 1 5 2: Leigh Adams, Grzegorz Rempała, Tomasz Gollob, Damian Baliński........... 3 3 4 8 3: Todd Wiltshire, Grzegorz Walasek, Mark Loram, Roman Jankowski........... 2 4 6 12 4: Piotr Protasiewicz, Rafał Dobrucki, Karol Malecha, Matej Zagar.......... 2 4 8 16 5: Tomasz Gollob, Grzegorz Rempała, Grzegorz Walasek, Roman Jankowski...... 1 5 9 21 6: Todd Wiltshire, Mark Loram, Rafał Dobrucki, Bartosz Wawrzyniak.......... 1 5 10 26 7: Leigh Adams, Piotr Protasiewicz, Roman Jankowski, Karol Marek........... 4 2 14 28 8: Tomasz Gollob, Rafał Dobrucki, Matej Zagar, Karol Marek................. 3 3 17 31 9: Mark Loram, Leigh Adams, Damian Baliński, Karol Marek................... 3 3 20 34 10: Leigh Adams, Grzegorz Walasek, Karol Malecha, Michał Robacki............ 5 1 25 35 11: Leigh Adams, Mark Loram, Todd Wiltshire, Matej Zagar.................... 3 3 28 38 12: Karol Malecha, Grzegorz Walasek, Michał Robacki, Roman Jankowski (d).... 2 4 30 42 13: Grzegorz Walasek, Piotr Protasiewicz, Grzegorz Rempała, Rafał Dobrucki.. 3 3 33 45 14: Roman Jankowski, Rafał Dobrucki, Grzegorz Rempała, Michał Robacki (uw).. 5 1 38 46 15: Leigh Adams, Grzegorz Walasek, Karol Malecha, Karol Marek............... 5 1 43 47
Widzów: 14.930
|
Matic - 2010-07-30 13:17:50 |
APATOR TORUŃ 46 1. Tony Rickardsson.......... uw 3 3 3 1 - 10 2. Sławomir Drabik........... 2 0 1 - - - 3 3. Wiesław Jagu¶............. 3 uw 1 0 3 - 7 4. Ryan Sullivan............. 0 2 3 3 3 - 11 5. Mirosław Kowalik.......... 2 3 uw 2 1 - 8 6. Tomasz Chrzanowski........ 2' 0 1 - - - 3+1 7. Charlie Gjedde............ 3 1' 0 0 - - 4+1 8. Robert Ko¶ciecha.......... Did not ride
STAL GORZÓW 44 1. Krzysztof Jabłoński....... 1 3 3 1' d - 8+1 2. Hans Andersn.............. 3 1 2' 1 2 - 9+1 3. Mariusz Staszewski........ 2 1' 2 1' 0 - 6+2 4. Piotr ¦wist............... 1' 2 0 2 - - 5+1 5. Jason Crump............... 3 2 2 3 2 - 12 6. Rafał Okoniewski.......... 1 1' 0 2 - - 4+1 7. Steen Jensen.............. 0 0 - - - - 0 8. Cezary Kozanecki.......... Did not ride
No. Results AP ST AP ST 1: Charlie Gjedde, Tomasz Chrzanowski, Rafał Okoniewski, Steen Jensen............ 5 1 5 1 2: Hans Andersn, Sławomir Drabik, Krzysztof Jabłoński, Tony Rickardsson (uw)..... 2 4 7 5 3: Wiesław Jagu¶, Mariusz Staszewski, Piotr ¦wist, Ryan Sullivan................. 3 3 10 8 4: Jason Crump, Mirosław Kowalik, Charlie Gjedde, Steen Jensen................... 3 3 13 11 5: Krzysztof Jabłoński, Ryan Sullivan, Hans Andersn, Wiesław Jagu¶ (uw).......... 2 4 15 15 6: Mirosław Kowalik, Piotr ¦wist, Mariusz Staszewski, Tomasz Chrzanowski......... 3 3 18 18 7: Tony Rickardsson, Jason Crump, Rafał Okoniewski, Sławomir Drabik.............. 3 3 21 21 8: Krzysztof Jabłoński, Hans Andersn, Tomasz Chrzanowski, Mirosław Kowalik (uw).. 1 5 22 26 9: Tony Rickardsson, Mariusz Staszewski, Sławomir Drabik, Piotr ¦wist............ 4 2 26 28 10: Ryan Sullivan, Jason Crump, Wiesław Jagu¶, Rafał Okoniewski................... 4 2 30 30 11: Tony Rickardsson, Piotr ¦wist, Mariusz Staszewski, Charlie Gjedde............. 3 3 33 33 12: Ryan Sullivan, Rafał Okoniewski, Krzysztof Jabłoński, Wiesław Jagu¶........... 3 3 36 36 13: Jason Crump, Mirosław Kowalik, Hans Andersn, Charlie Gjedde................... 2 4 38 40 14: Wiesław Jagu¶, Hans Andersn, Mirosław Kowalik, Mariusz Staszewski............. 4 2 42 42 15: Ryan Sullivan, Jason Crump, Tony Rickardsson, Krzysztof Jabłoński (d)......... 4 2 46 44
Widzów: 11.070
|
Matic - 2010-07-31 16:16:32 |
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 53 1. Billy Hamill.............. 0 3 1 3 - - 7 2. Carl Stonehewer........... 3 2' 0 0 - - 5+1 3. Jacek Gollob.............. 1' d 1 3 0 - 5+1 4. Maciej Kuciapa............ 2 1 3 2' 0 - 8+1 5. Antonin Kasper............ 3 3 1' 3 3 - 13+1 6. Jarosław Hampel........... 3 1 2 2' 3 - 11+1 7. Grzegorz Kłopot........... 2' 2' - - - - 4+2 8. Andrzej Huszcza........... Did not ride
UNIA TARNÓW 37 1. Greg Hancock.............. 1' 2' 0 3 1 1' 8+3 2. Jarosław Łukaszewski...... 2 3 3 1' 2 - 11+1 3. Nicki Pedersen............ 0 d 2' 2 1 2 7+1 4. Robert Wardzała........... 3 2 uw - - - 5 (I) 5. Marian Jirout............. 1 1 2 1' - - 5+1 6. Jakub Borowski............ 1 0 d 0 - - 1 7. Janusz Kołodziej.......... 0 0 - - - - 0 8. Stanisław Burza........... Did not ride
No. Results FA UN FA UN 1: Jarosław Hampel, Grzegorz Kłopot, Jakub Borowski, Janusz Kołodziej.... 5 1 5 1 2: Carl Stonehewer, Jarosław Łukaszewski, Greg Hancock, Billy Hamill..... 3 3 8 4 3: Robert Wardzała, Maciej Kuciapa, Jacek Gollob, Nicki Pedersen......... 3 3 11 7 4: Antonin Kasper, Grzegorz Kłopot, Marian Jirout, Janusz Kołodziej...... 5 1 16 8 5: Jarosław Łukaszewski, Greg Hancock, Maciej Kuciapa, Jacek Gollob (d).. 1 5 17 13 6: Antonin Kasper, Robert Wardzała, Jarosław Hampel, Nicki Pedersen (d).. 4 2 21 15 7: Billy Hamill, Carl Stonehewer, Marian Jirout, Jakub Borowski.......... 5 1 26 16 8: Jarosław Łukaszewski, Jarosław Hampel, Antonin Kasper, Greg Hancock... 3 3 29 19 9: Greg Hancock, Nicki Pedersen, Billy Hamill, Carl Stonehewer........... 1 5 30 24 10: Maciej Kuciapa, Nicki Pedersen, Jacek Gollob, Jakub Borowski (d)...... 4 2 34 26 11: Billy Hamill, Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Robert Wardzała (uw)... 5 1 39 27 12: Jacek Gollob, Maciej Kuciapa, Greg Hancock, Jakub Borowski............ 5 1 44 28 13: Antonin Kasper, Marian Jirout, Jarosław Łukaszewski, Carl Stonehewer.. 3 3 47 31 14: Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Marian Jirout, Jacek Gollob.......... 3 3 50 34 15: Antonin Kasper, Jarosław Łukaszewski, Greg Hancock, Maciej Kuciapa.... 3 3 53 37
Widzów: 8.203
|